Image
Image
PSİKOLOG

Pakize KARACA 

Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun oldum. Lisans hayatımda Toros Devlet Hastanesi ve Zirve Psikoloji Danışmanlık Merkezinde klinik alanda stajımı tamamladım. Bunun dışında çeşitli kurumlarda staj deneyimim oldu. Psikoloji alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi alanlarında terapi eğitimlerimi tamamladım. Lisans tezimi boşanmanın çocuklar ve yetişkinler üzerine etkileri konusunda yazdım. Mezuniyetimin ardında Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalıştım.

Danışanlarıma depresyon, anksiyete bozuklukları, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk, evlilik ve çift problemleri alanlarında hizmet vermekteyim. Meslek olarak seçtiğim psikoloji alanında güncel gelişmeleri takip etmekteyim. Bu bilgi ve deneyimlerim vasıtasıyla ilerleyerek  psikolojik açıdan desteğe ihtiyacı olan danışanlarla, birlikte yolculuğa çıkarak sorunların üstesinden gelebilmek adına elimden geleni yapacağıma emin olabirsiniz.

Randevu Almak ve Görüşme Yapmak İçin Yapmanız Gerekenler

Psikoloğumuz ile online görüşme yapmak için  0 542 764 20 83  numaralı telefonu arayarak ya da whatsapp hattımıza yazarak randevu almak istediğiniz saati belirteceksiniz. Psikologlarımız sadece bu işle ilgilendikleri için 7/24 anında online görüşme sağlayabilirsiniz. 
Online görüşmelerinizi zoom programı, whatsapp veya skypee üzerinden yapmaktayız. 
Ödemenizi yapar yapmaz online terapiye başlayabilirsiniz.