Hakkımızda

Online Psikologlar Nedir?

 

Online Psikologlar; psikolojik hizmetlere ihtiyaç duyanlar ile mesleki yeterliliğe sahip ruh sağlığı uzmanlarını bir araya getirmek üzere tasarlanmış bir web uygulamasıdır.

Online Psikologlar, psikolojik hizmetlere ihtiyaç duyan bireyleri konumlarına göre en yakın psikologlarla buluşturarak yüz yüze terapi hizmeti sunmasının yanında, farklı konumlardaki psikologlarla online terapi aracılığı ile güven esaslı görüşme sağlayabilecekleri dijital bir platformdur.

Türkiye’nin En işleyişli Dijital Psikolog Ağı!

Online Psikologlar, psikoloji alanındaki hizmetlerin bir lüks değil ihtiyaç olduğu inancı ile, toplumdaki her bireyin ilgili hizmetlere ulaşması için gerekli altyapı ve farkındalığın oluşmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Konu ve konum odaklı bulunabilirlik sayesinde, psikolog ve danışanlar arasında bir iletişim köprüsü oluşturmak, Online Psikologlar’ın kuruluş misyonudur. Uygulama, kullanıcı dostu arayüzü ile uzmanlar için görünürlük ve danışanlar için hizmete erişebilirlik sağlayan saygın bir dijital elçi olmayı hedeflemektedir.

 

Değerleri

Online Psikologlar; psikolojik hizmetin, ruh sağlığı biliminin genel kabul görmüş etik değerlerine uygun olarak gerçekleştirilmesini önemsemekte ve uygulamanın öz değeri olarak kabul etmektedir.

Online Psikologlar; kişisel veri gizliliğini, şeffaflık ve yasal mevzuatlara uyum ilkeleri kapsamında, son teknolojiye uygun olarak tasarlanmış altyapısı ve ilgili sözleşmeler aracılığıyla sağlamaktadır.

Psikolojik desteğe ulaşımda kalite ve sürdürülebilirlik odaklı toplumsal fayda sağlamayı hedefleyen Online Psikologlar, kurumsal sorumluluk bilincine sahiptir. Bilişim ve iletişim teknolojileriyle birlikte küresel bir köy haline gelen dünyada, zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın, psikoloji alanında sunulan hizmetlerin bilinirliği ve ulaşılabilirliğinin arttırılmasını hedeflemektedir.

 

 Danışanlar için Online Psikologlar

İlgi ve ihtiyacınıza yönelik uzman desteğine erişmek için konu bazlı detaylı arama yapın!

Bulunduğunuz bölgeye en yakın uzman profillerini listeleyin!

Yüz yüze terapi randevusu ile uzmanlarla hızlı bir şekilde iletişim kurmayı keşfedin!

Online terapi sistemi ile konum farkı gözetmeden uzman desteğine erişin!

Gizliliğin esas olduğu uygulama ile kişisel verilerinizin korunacağını garanti edin!

Etik değerlere uygun olarak hizmet sağlanacağını bilin!

Canlı destek uygulaması ile her türlü soru ve sorunlarınız için Online Psikologlar’ne ulaşın!